PRZEBARWIENIA

 

 

Przebarwienia to plamki ciemniejsze od otaczającej je zdrowej skóry. Ciemnych plam na skórze bardzo trudno się pozbyć. Piegi i ciemne plamy powstają w podobny sposób, wskutek zaburzeń w produkcji barwnika w komórkach skóry zwanych melanocytami. O ile jednak piegi dodają uroku, o tle większe przebarwienia zdecydowanie szpecą.

 

Sposoby usuwania przebarwień

 

Laseroterapia

 

Do usuwania zmian pigmentowych na skórze polecana jest laseroterapia. Rozproszona wiązka światła równomiernie krótkimi impulsami naświetla powierzchnię skóry, co odczuwane jest jako chwilowe zapieczenie. Przebarwienia początkowo ciemnieją, a następnie ulegają wchłonięciu i znikają praktycznie bez śladu.

W naszym Instytucie  używamy gamy laserów firmy Alma Lasers oraz DEKA , dobierając  typ i zakres działania do potrzeb pacjenta.

 

Krioterapia

 

Terapia zimnem daje satysfakcjonujące wyniki w leczeniu plam soczewicowatych, brodawek łojotokowych i starczego rogowacenia naskórka.

 

Zabiegi chemiczne

 

Dobrym rozwiązaniem problemu przebarwień są wszelkiego rodzaju kwasy w różnych stężeniach.

Stosujemy wszystkie rodzaje kwasów medycznych i kosmetycznych.

 

Cosmelan

 

Najnowszej generacji sposób na odmłodzenie, wygładzenie i depigmentację skóry. Najskuteczniejsza kuracja wybielającą w porównaniu do innych terapii depigmentacyjnych dostępnych na rynku. Cosmelan jest w pełni skuteczną terapią usuwającą plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego jednocześnie przywracając równowagę skórze tłustej i mieszanej. Pozwala pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji. Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Preparat jest bardzo silny w działaniu a jednocześnie bezpieczny przy prawidłowym użyciu. Terapia Cosmelan jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wymaga różnego czasu stosowania w zależności od fototypu skóry.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Przejdź do cennika

 

 

 

 

 

 

 

 

ul. Zacisze 6

31-156 Kraków

83.com.pl strony internetowe