Dr n. med. Anna Krajewska Wojtyś

Specjalista Dermatolog

Lekarz Medycyny estetycznej

 

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Lekarskim w Zabrzu, który ukończyła w 2010 roku.

Lekarz rezydent Oddziału Klinicznego Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu, obecnie w trakcie specjalizacji z Dermatologii i Wenerologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.

 

W 2012 roku rozpoczęła studia doktoranckie w Studium Doktoranckim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim w Zabrzu, oraz badania naukowe dotyczące diagnostyki immunologicznej u pacjentów z pokrzywką przewlekłą oraz diagnostyki pacjentów z nieżytami nosa. Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w 2018 roku.

 

Autorka licznych artykułów w zakresie dermatologii, alergologii, medycyny estetycznej w prasie medycznej, a także prezentacji na konferencjach naukowych.

Odbyła wiele szkoleń w zakresie medycyny estetycznej i dermatologii w uznanych ośrodkach szkoleniowych, pod okiem wybitnych specjalistów, m.in. w Centrum Szkoleniowym Dermatologii Estetycznej Dermed pod kierownictwem prof. Andrzeja Kaszuby w Łodzi, w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice w Warszawie a także w Medical Aesthetics Academy w dziedzinie estetyki twarzy. Poza tym bierze czynny udział w krajowych oraz międzynarodowych sympozjach naukowych w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej.

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Przejdź do cennika

 

ul. Zacisze 6

31-156 Kraków

83.com.pl strony internetowe