Instytut Dermatologii Kraków. Dermatolog,chirurg,medycyna estetyczna , zabiegi laserowe.
NASI LEKARZE

KONTAKT

INSTYTUT DERMATOLOGII

ul. Zacisze 6

31-156 Kraków

REJESTRACJA

Rejestracja telefoniczna:

12 430 44 30

79 77 00 989

12 628 54 80

PRZEJDŹ DO

 

Dr n. med. Rafał Pabiańczyk 

Chirurg plastyczny

 
 
Absolwent wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego wpabiańczyk Krakowie.
 
Po ukończeniu stażu podyplomowego nieustannie zajmuje się chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną. Dr Rafał Pabiańczyk ukończył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Ponadto prowadzi własną praktyką lekarską. W trakcie swojej 10 letniej pracy zawodowej wykonał ponad 2000 zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, onkologicznej i estetycznej.
 
 
Dr Pabiańczyk głównie zajmuje się chirurgią twarzy, modelowaniem sylwetki i chirurgią piersi. Wykonuje zabiegi korekcyjne w zakresie nosa, uszu, ust, powiek górnych i dolnych. Szczególnie interesuje się zabiegami liftingu twarz, korekcją i rekonstrukcją piersi. Znaczną część wykonywanych procedur stanowią także zabiegi korygujące sylwetka, liposukcja, plastyka powłok brzusznych, przeszczepy komórek tłuszczowych oraz chirurgia narządów płciowych u kobiet i mężczyzn.
 
  
Dr Rafał Pabiańczyk jest pasjonatem swojej pracy. Uważa, że dobry efekt operacji jest związany z połączeniem umiejętności technicznych i wyczuciem estetycznym chirurga. Cechuje go wyjątkowa staranność i precyzja wykonywanych zabiegów, a zadowolenie pacjenta jest jego najwyższym priorytetem. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe prowadząc prace naukowo badawcze w Katedrze Fizjologii UJCM oraz uczestniczy w szkoleniach zawodowych i zjazdach naukowy, polskich oraz zagranicznych towarzystw chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.